Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2018. Július 04. 09:56, szerda | Belföld
Forrás: mti

Elfogták az idős asszony feltételezett gyilkosát Zagyvarékason

Elfogták az idős asszony feltételezett gyilkosát Zagyvarékason

Elfogtak és gyanúsítottként kihallgattak a rendőrök kedd délután egy 29 éves férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölt egy zagyvarékasi idős nőt

- közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel. Szabó Zita tájékoztatása szerint holtan találtak hétfőn egy idős asszonyra zagyvarékasi otthonában. Az elsődleges orvosszakértői vélemény és a helyszíni szemle adatai alátámasztották, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen emberölés gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A nyomozók azonnal megkezdték az adatgyűjtést, a tanúkutatást az elkövető mielőbbi azonosítása, felkutatása és elfogása érdekében - közölte a sajtószóvivő.

A szoljon.hu hírportál információi szerint az idős nőnek vágás volt a nyakán. A rendőrség erről nem kívánt nyilatkozni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.

2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld

Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld

Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv

2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.