Hírek
2021. Július 03. 08:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek

Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek pénteken. Két embert kórházba vittek a mentők.
A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy egy második emeleti lakás gyulladt ki.
A tűzoltók kiürítették az épületet, eloltották a lángokat, jelenleg a ház átszellőztetését végzik. Ötven embernek ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát - közölte Sárkány Sándor.
Hozzátette: két ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték, állapotukról egyelőre nincs információ.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja